Дивіться онлайн політичне ток-шоу Право на владу

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 19 вер 2019
 • Земля і люди. Ринок землі частково може запрацювати вже за рік. В Україні вперше з’явився план реформи. Уряд та більшість політиків впевнені у необхідності запровадження ринку землі. Водночас дві третини українців налаштовані проти будь-якої торгівлі чорноземами.
  Кому дістанеться українська земля? Як уникнути її розкрадання та не допустити злодійських схем? Чи допоможе реформа запобігти аграрному рейдерству?
  Про все це цього четверга говоримо у програмі “Право на владу”.
  До студії запрошені: Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Денис Малюська, Міністр юстиції України; Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Олександр Дубінський, народний депутат, “Слуга народу”; Юлія Тимошенко, голова фракції партії ВО “Батьківщина”; Вадим Івченко, народний депутат, ВО "Батьківщина"; Микола Кучер, народний депутат, депутатська група “За майбутнє”; Олексій Мушак, активіст земельної реформи, народний депутат 8-го скликання; Іван Слободяник, фермер, голова громадської спілки “Агро-Продовольча Рада”; Анатолій Ткачук, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України (2008-2010); Микола Стрижак, Президент асоціації фермерів та приватних землевласників України; Григорій Шамрицький, фермер з Полтавщини, голова фермерського господарства “Моя земля-2015”; Микола Стецьків, боєць-доброволець, засновник фермерського господарства «Файна Беррі»;
  Початок о 22.30. Долучайтесь!

КОМЕНТАРІ • 1 011

 • Таня Полиевец
  Таня Полиевец 10 днів тому

  Тимошенко права -нас хотят наебать!

 • Таня Полиевец
  Таня Полиевец 10 днів тому

  А что если МВФ дает нам кредит под заставу земель Украины и видя что мы не в состоянии его выплатить настаивает на легализации продажи земли?? И этот процесс отчуждения уже начался

 • Kot Begemot
  Kot Begemot 16 днів тому

  Пора суд Линча в Украине вводить.

 • Інна Гевко
  Інна Гевко 17 днів тому

  мені здається, чи весь план до банального простий. в 2020, як раз коли у всьому світі і в тому числі і Україні БУДЕ ПРОХОДИТИ МАШТАБНА КРИЗА (яка між іншим вже почалась, просто поки це не так помітно, погугліть!) прийде УКРАЇНСЬКИЙ ОЛІГРАХ до українського селянина, якого скоротили з його роботи і він не має що їсти (бо ж криза, як ви пам*ятаєте, а в кризу будь-яке мале чи середнє виробництво призупиняється а робочих місць стає менше) і запропонує йому гроші за його землю. і як ви думаєте, що зробить селянин, якому пропонують бодай якісь МАЛЕНЬКІ ГРОШІ, коли у нього взагалі немає ніяких. і так зробить не тільки селянин. під час кризи, як я зазначила вище призупиняється виробництво, бо грошей в економіці немає ні на що. ні на те, щоб товар купити, ні те. щоб його продати. відповідно у каст населення, навіть ТИХ, ЯКІ НІБИ-ТО ТРОХИ БАГАТШІ ТЕЖ НЕ БУДЕ НІ ШИША. і до них, якщо такі мають землю у своїй власності, вгадайте прийде хто? правильно. той самий олігарх. який буде діяти через представника якоїсь там компанії. і зробить що? правильно, викупить, все що зможе, тому що кожен олігарх під час кризи має гроші, щоб за безцінь скуповувати все що попадає під руки. ну тоді, браття-кролики, нашу з вами Україну, з її НЕ ЇЇ землею та разом з боргами перед МВФ можна буде офіційно закривати і вішати колодочку на воротах. а що буде з нами далі.... ну. безробіття. купа бомжів (як в Москві, наприклад) на вулицях.. відповідно народжуваність буде падати, народ вимирати. бо де діватись стільком людям які немають нічого? я з вами в числі цих людей.

  • Інна Гевко
   Інна Гевко 17 днів тому

   короче, не знаю, як хто, а я налаштована дуже песимістично. задниця над нами велика висить, і Зеленський походу не такий класний, як показувався спочатку, і віри в мене особисто вже йому немає. мітинг? революція? а чи дасть це якісь результати? хіба дайте мені пару тонн тротилу, то може якщо підірвати ФРС США, МВФ разом з ними, ну і наших локальних властей заодно, може тоді ми зможемо розчистити простір щоб будувати економіку заново. бо те, що ми бачимо зараз. те, як нас обдирають, те що людей тримають неосвідченим скотом, яким можна керувати, і чим раз тим обдирати більше і більше, аж поки не будеш сидіти на своїй купі золота а під ногами в тебе мільярдів так 7 трупів. короче, перепрошую за словесний потік, переважно, я дівчинка-няшка, але дивлячись на то все навіть плакати вже не хочеться. шо я вам скажу. приділіть більше часу, і повчіть економіку, ринкові відносини, політичну структуру, і тоді може хоча б не будемо з вами такими баранами, яких тримають за роги, всі кому не лєнь

 • Саша Цибулько
  Саша Цибулько 19 днів тому

  Я живу в селі , продав би 2 пая не думаючи, дожить би до того часу....

 • Олег Кирилюк
  Олег Кирилюк 19 днів тому +1

  Семья Тимошенко активно инвестировала в процесс консолидации украинской земли. В частности, в 2011 г. Евгения получила "предложение по земельному проекту", в котором шла речь об услугах юристов для централизованной скупки прав аренды паев на украинскую землю. Что ж, остается надеяться, что Юлия Владимировна, так яростно выступающая против продажи земли иностранцам, не обидит себя, любимую. Компания "Agicole" планировала консолидировать порядка 30,000 га земли в 5 областях Украины в течение 6 недель.

 • Олег Кирилюк
  Олег Кирилюк 19 днів тому +1

  А что будет с тысячами гектаров Тимошенко???

 • Oleg Kulak
  Oleg Kulak 20 днів тому

  вот эту мразь, порохобота Мушака нужно гнать нахрен из власти

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 20 днів тому

  ПРИХВАТИЗУВАТИ Українську землю хочуть бариги, яким Україна і громадяни України по барабану, які живуть зовсім не в Україні

 • Валентина Ткаченко

  Уже мы видели как прозоро Вы. Весной сажать будете, как Вы сделали ИХ еще раз прозоро, тоже будет и с землей. прозоро розворуете. Земля и её надра принадлежат народу, поэтому Тимошенко права: только РЕФЕРЕНДУМ и разрешение народа Украины который проголосовал за Зеленского и. Он обязан выполнять волю НАРОДА Украины!!!!!!!!!

 • nina osipchuk
  nina osipchuk 21 день тому

  Наталія! Не беріть на себе багато! Найбільший гріх- брехати, особливо, коли йде мова про рідну землю!Не заробляйте своїм онукам проклять!Ви навіть не можете собі уявити, як це страшно відіб"ється на наступних поколіннях!Війна за землю_найбільший гріх!Ніякими грощима не викупити проклять людських! Мої сусіди бились за землю- обоє померли на протязі тижня.І в дітей ттттаааакі проблеми зі здоров"ям і з долею!

 • Виталий Калинович
  Виталий Калинович 21 день тому

  Иногда Юля правильные вещи говорит...

 • Aлла Пономаренко
  Aлла Пономаренко 22 дні тому

  Не хочу, щоб ви подумали , що я підтримую когось з виступаючих., АЛЕ я ПРОТИ ПРОДАЖУ землі. Продамо ЗЕМЛЮ, а потім введемо панщину!? Повернемось до часів Шевченка!????

 • Roza
  Roza 22 дні тому

  С.Юраш молодой, но умный парень! ЗЕ, не подведите президента!!

 • Roza
  Roza 22 дні тому

  Климкин и Безсмертный иуды, где вы были со своей правдой 5 лет?!Почему не остановили войну?!Вы бы войну еще не остановили 10 лет, будучи при власти! Слава Богу, вас вышвырнули! Если сами не можете ничего сделать, тогда закройте свои поганые рты и ждите готового!!В.А.Зеленскому удачи, сил и здоровья!!

 • Micha Burov
  Micha Burov 22 дні тому

  Мушак, призывающий к земраспродаже, видно что баран, потому что назвал Израиль пустыней. Вики- Благодаря разнообразию земель и климата, Израиль может выращивать широкий спектр сельскохозяйственной продукции. Зерновые культуры, выращиваемые в стране, включают пшеницу, сорго, кукурузу. Их выращивают на 215 000 гектаров, 156 000 из которых составляют озимые.
  Среди выращиваемых овощей и фруктов - цитрусовые, авокадо, киви, гуайява, манго. Виноград выращивается преимущественно на Израильской прибрежной равнине. Томаты, огурцы, перец и кабачки распространены по всей стране, тогда как дыни растут только в зимние месяцы в равнинной местности. В субтропических районах страны выращиваются бананы и финики, тогда как на севере выращивают яблоки, груши и черешню. Виноградники можно найти по всей стране, так как виноделие в стране достигло мировых масштабов.
  Урожай хлопка выращивается на 28 570 гектаров земли, с применением капельного орошения. 5,5 тонн хлопка-сырца с гектара получают в среднем для азиатских сортов и в средним 5 тонн с гектара для американских, что является одними из самых высоких показателей в мире.

 • Светлана Н
  Светлана Н 22 дні тому

  люди. и это наш министр... это бык тупой колхозный...

 • Светлана Н
  Светлана Н 22 дні тому

  пусть эти твари себя продают на своих прозорых рынках...

 • Micha Burov
  Micha Burov 22 дні тому

  Ну вот бабка в селе продаст свою землю за десяток тысяч баксов, и что её ночью вскоре не задушат? Сегодня убивают за 1000 гривен пенсии. А если бабка землю не продаст, то её и так придушат. И землю просто даром заберут. А фермеров сегодня разве не убивают и уже переписывают их землю, или забирают урожай в присутствии полиции? Сначала порядок в правоохранительной системе наведите и проведите эксперимент по продаже земли в Львовской области например, там же любят всё реформаторское.

 • Мария Цветочная
  Мария Цветочная 22 дні тому

  Земля=Родина. Кормилица.Овцеводство,сыры,сады. Мудрец-старец:"Когда закончатся Природные богатства ,все поймут,что деньги не сьедобные"Земля-богатство граждан Украины.Поддержка отечественного фермерства,села.Это наши натуральные продукты,наша экология...Также как и леса (нужен закон в защиту Природы Украины от незаконной вырубки).Только для граждан Украины.Те,кто любит землю,хочет и умеет на ней работать,не истощая ее.Средний класс,его расцвет! А это народ Украины! Как раньше получали дачные участки и многие семьи,пенсионеры сейчас подкармливаются со своего огорода и сада."Земля-красная черта"

 • tanja gatsenko
  tanja gatsenko 22 дні тому

  В селах(у моих родителей в частности),обманом забрали паи(по закону не забрали,потому что хозяин подписал передачу в аренду,в надежде получить плату за аренду).Арендатор находится в другой области,потому не доступен,добиться платы не реально.Родители умерли,как и большая часть стариков,паи остались в руках арендатора.

 • Azerty0987 654321
  Azerty0987 654321 23 дні тому

  Незаконно прихваченные холдингами и коррупционерами земли пусть в первую очередь и поделят, виртуально, между гражданами, не желающими сами хозяйничать, с тем чтобы им отныне холдинг/магнат/землепользователь платил "арендную плату" (типпа акционеры). А уже они - земельный налог государству.
  Подобным образом "ничейные" земли, находящиеся в распоряжении государства или сельсоветов и задействованные в производствах и услугах, можно тоже предоставлять для приватизации не-подсобникам (тем, кто хочет получать арендную плату) по типу гособлигаций.
  Соответственно, желающие вести подсобное хозяйство пусть приватизируют пустующие земли.

 • Андрей Кудрин
  Андрей Кудрин 23 дні тому +1

  Тимошенко права !

 • ##Berserk## Clash of Kings #385
  ##Berserk## Clash of Kings #385 23 дні тому

  Да и пропади пропадом вся эта проклятая земля с её быдлядским народом.
  Вы думаете китайцам, датчанам, полякам, французам хочется инвестировать в страну, где право собственности - ничто, закон - ничто, здесь у людей только обязанности, а ПРАВ НЕТ!

  • Холодний Яр
   Холодний Яр 23 дні тому

   рабінович і гройман французи чи китайці ?

 • Rivs Hemi
  Rivs Hemi 23 дні тому

  От козел оре як зляканый.Едь во Францию

 • Rivs Hemi
  Rivs Hemi 23 дні тому

  Юлия нахапала земель и не хочет что бы кто нибудь узнал.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  Українська картопля нового врожаю вже коштує дорожче двадцяти гривень.. І цибуля теж скаче в ціні.
  Кажуть, що і хліб у ціні зростатиме.
  tsn.ua/video/video-novini/chomu-dorozhchaye-ukrayinska-kartoplya-ta-hlib-poyasnennya-ekspertiv.html?

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  Все менше приватних господарів вирощують овочі для українського ринку. Вигідніше - на експорт, бо у валюті.
  "Ми з вами зараз не можемо порахувати,скільки в Україні вирощують, скільки ми з вами споживаємо і скільки ми з вами експортуємо",
  - каже голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  16 червня повідомлялося, що від початку року Україна імпортувала 7,34 тис. тонн гречки.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  Вже найближчим часом кілограм найпопулярнішої крупи в Україні коштуватиме 30-32 гривні.
  tsn.ua/groshi/v-ukrayini-znovu-pidskochat-cini-na-grechku-1412184.html

 • Татьяна Чужикова
  Татьяна Чужикова 23 дні тому

  Шустер сдулся -пресно и не интересно.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  Судді Привату: 8 квартир, круті Інстаграми і фіктивні розлучення uaplus.org/kanal/mmpilW10ITl8tQU

 • Александр Зотеев
  Александр Зотеев 23 дні тому

  кожна тварюка гне свою лінію з вигодою дя себе.Візміть закони з любої євро держави і питання вирішиться і не старайтесь наїбати людей

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 23 дні тому

  Долар падає, ціни зростають uaplus.org/kanal/g6AOVDnW0E5R3yQ
  бариги почали повертати награбоване за десятиліття в Україну, а грошей в українців немає, все пішло на їжу та комуналку

 • Tobii Панова
  Tobii Панова 24 дні тому

  Боже, какая ЛОЖЬ! Я как Киевлянка четыре года писала на 10соток в Киеве и 20соток в Киевской области, ответы отписки "В ДАННЫЙ МОМЕНТ НЕТ СВОБОДНОЙ ЗЕМЛИ, ЧТОБЫ ВАМ ПРЕДОСТАВИТЬ." Такие же отписки получала моя мать со статусом "РЕБЁНОК ВОЙНЫ", те же отписки как под копирку получал мой муж! Четыре года я обивала пороги госструктур и знаете, что услышала через три года от чиновника:" Я могу посодействовать о покупке вами земли за 50%от стоимости рыночной, тоесть где вы хотите если она стоит 10000₴ то купите за 5000₴."=я говорю :"У меня нет денег, я хочу получить по закону, что мне положено!" отвечает мне чиновник:"Законы писаны не для вас! Интересно вы прекратите писать все эти запросы наконец или до вас не доходит, что никто вам просто так земли не даст! ". После этого разговора я писала жалобы и президенту Ющенко, потом стал президентом Янукович и ему писала, Омельченко я просто бомбила жалобами на чиновников разных постоянно в течении четырёх лет! Как думаете кто-то из нас троих получил законные СОТКИ? НЕТ!!! По сей день я не имею и десяти соток! Какие в жопу гектары? Зато продаётся земли не меряно, набрали себе чиновники гектары и продают НАМ! СВОЛОЧИ, ШОБ ВЫ ЗДОХЛИ В Муках! Моей маме 77лет и сотки ей не дало государство!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Ви ж розумієте що оці МОЛОДІ ШАКАЛИ куплені концернами..продадуть і маму рідну...

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Молодець Юля . !!!ЗАРЕЙДЕРУВАЛИ УКРАЇНУ..!!!і .Де Держава..що в Україні процвітає рейдерство...???

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Вот за ДОПОМОГОЮ АРЕНДИ і контролюйте цей обіг..!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Та НЕ ВСІ ХОЧУТЬ БРАТИ ТУ ЗЕМЛЮ...!!!А .ЧОМУ до нині Держава не прийняла Закон про ОПЛАТУ АРЕНДИ І ПОДАТОК на сплату податків для держави..????Ви не зробили найменшого..???

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому +1

  Не треба продавати и стравливать народ..!!яЗемлю ДОЛЖНА ВЫКУПАТЬ ДЕРЖАВА..в свой Фонд Земель Украины..!!!а оттуда - АРЕНДА ..!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Милованов..Вы уже посадили Всех Корупционеров и отобрали у них Наворованное..???Так что ..РАНЬШЕ НАВЕДИТЕ ПОРЯДОК в стране...!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Взята в Аренду..не означае РОЗПРОДАНА...!!!НЕ ОБМАНЮЙ И НЕ МАНИПУЛИРУЙ..!!!

 • Артем Поправко
  Артем Поправко 24 дні тому

  А що буде зі сто тисячами гектарів Порошенка?

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 24 дні тому

  Якщо ..сьогодні БЕЗ ХАБАРЯ 2 ГЕКТАРИ НЕ ОТРИМАЄШ..то як же може пан Милованов ГАРАНТУВАТИ ЧЕСНИЙ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ...????У нас немає ні ЧЕСНИХ СУДДІВ..НІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ..!!!Земля має продаватися..але СКУПЛЯТИСЯ МАЄ ДЕРЖАВНИМ ФОНДОМ ЗЕМЕЛЬ УКРАЇНИ..!!!!а Звідтам кожен українець має право взяти визначену державою кількість землі і обробляти і розвивати с/г і тваринництво..і..СЕЛО..!!!Милованову..Зробіть Облік Землі і ...виясніть Хто уже Без Закону Держави Купив ПРОТИЗАКОННО ЗЕМЛЮ у збіднілих селян..!!Хай Держава спочатку створить ЧЕСНУ СУДДІВСЬКУ ВЛАДУ І ПРАВООХОРОННУ СИСТЕМУ..!!!

 • Эдик Гура
  Эдик Гура 24 дні тому

  Как много дебилов в стране ,это ужас,исходя из комментариев мало кто понял что говорила тимошенко

 • олексій люмін
  олексій люмін 24 дні тому

  Українці в нас крадуть 2гиктара землі у кожного хто її не має. А в державі вона є. Тобто вони хочуть розпродати українські землі людей які померли і не переоформили на нащадків. А люди які народилися в україні тепер не можуть претендувати на 2 гек. Землі. Так як вони хочуть продати. А грощій по.... ти. Або роз...ти. а корупцію так і ніхто не поборе. Починайте з себе. А у людей красти досить.....

 • Gevorg Demirtsian
  Gevorg Demirtsian 24 дні тому

  Мосийчук ты не журналист а продажная пропагандонка.

 • Лана
  Лана 24 дні тому

  Хитрожопий американський хлопчик з неврівноваженою психікою.

 • Сергей Хариус
  Сергей Хариус 24 дні тому

  Министр полный идиот и истеричка!

 • Vasiliy Tolo
  Vasiliy Tolo 24 дні тому

  За всю передачу ни разу не прозвачало слово "громада". А оно должно было стать ключевым в вопросе земли. И последнее, тут с рынком все просто, как божий день, но тему так заЮлили, так заболтали, шо плеваться чы хрестыться хочеться.))

 • Iurii Kuksa
  Iurii Kuksa 25 днів тому +1

  коломийський дав вказівку продати йому Українську землю.

 • Наташа Серебрякова
  Наташа Серебрякова 25 днів тому +1

  Какие обсуждения? Вы что сума посходили? Повесили петлю на шею и рассуждают: выбивать табурет из-под ног или нет

 • анна степанова
  анна степанова 25 днів тому +2

  Боже спаси Украину. Это наш министр баба базарная перекричать все продать перепродать как можно с ним общаться ужас ужасный, геть

 • Алексей Рудницкий
  Алексей Рудницкий 25 днів тому +1

  Соберите вы компетентных людей, проведите несколько встреч, а то и десятки встреч, если понадобиться. Выберите наиболее подходящую модель из мировой практики (нахрена изобретать велосипед), доработайте её, придите к общему знаменателю. Напишите законопроект, опубликуйте, изучите, донесите до людей все за и против, внесите поправки, аж только потом выносите на голосование!!!
  Вообще можно начать с малого, а не открывать полностью лишь бы как. Приоткройте двери на скупку территории под контролем специальной комиссии для граждан Украины проживающих в Украине не менее 10 лет и не более 200 га, например. Потом вносить поправки, дорабатывать и уменьшать ограничения.
  Идиоты........у вас блять 5 лет есть, куда вы гоните???

 • FANTIK
  FANTIK 25 днів тому +2

  Я ЖИВУ В СЕЛЕ, И Я ВАМ ТАК СКАЖУ, ТОТ КОГО ВЫ ТАК ЗАЩИЩАЕТЕ "ФЕРМЕР", САМЫЕ НАСТОЯЩИЕ ПИДАРАСЫ, КОТОРЫЕ ВЗЯЛИ У ЛЮДЕЙ БЕДНЫХ ЗЕМЛЮ В ОРЕНДУ И ПЛАТЯТ НАМ КОПЕЙКИ ЗА ЭТО. БОЛЬШЕ СДАТЬ ЕЕ В ОРЕНДУ НЕКОМУ КРОМЕ МЕСНОМУ ФЕРМЕРУ. А ТА ЗЕМЛЯ ЧТО ОСТАЛАСЬ И ЧЕЛОВЕК УМЕР, ТАК ФЕРМЕР ПЛАТИТ ТЕ ЖЕ КОПЕЙКИ НЕ ОФИЦИАЛЬНО ПИДАРАСАМ ИЗ СЕЛЬСОВЕТА КОТОРЫЕ ЕЕ ПОТИХОНЬКУ СДАЮТ. ТАК ЧТО ФЕРМЕРЫ НЕ ХОТЯТ ПРОДАЖУ ТАК КАК ИМ И ТАК ХОРОШО ЗЕМЛЯ У НИХ В ОРЕНДЕ, ПЛАТЯТ КОПЕЙКИ ЛЮДЯМ А САМИ ЖИРУЮТ БЛЯДИ ТОЛЬКО МЕРСЕДЕСЫ И БЕХИ МЕНЯЮТ!!!! ДОСТУПНО ОБЬЯСНИЛ ЛЮДЯМ ГОРОДСКИМ ЗАЧЕМ НУЖНА ПРОДАЖА??

  • Amnon Davidov
   Amnon Davidov 24 дні тому

   Уважаемый, они вас не поймут. Так как их голову забили всякими предрассудками, что мол сейчас все приедут, скупят украинскую землю, загрузят в вагоны и увезут за кордон.

 • Валентина Бєсєдіна

  Юля,молодец!Она их уличила на раз.Все разложила по полочкам,владеет она всеми данными и знает этот вопрос на 100%В эти киндеринформаторы сидели и ухмылялись.

 • Валентина Бєсєдіна

  Займитесь сначала выполнением решений судов по газу,снижением цены на лекарство,поднятием покупательской способности народа,поднимите прожиточный минимум на реальный сегодня,разберитесь с коррупционерами и коррупцией.Создайте что то ,а потом продавпайте его.Слушаешь министров нового КабМина и берет дух от них.

 • Валентина Бєсєдіна
  Валентина Бєсєдіна 25 днів тому +1

  Ребята забылися,что только народ может решить продавать землю или нет и кому.

 • Ваня Феєр
  Ваня Феєр 25 днів тому +2

  Продаж не на ЧАСІ !!!
  на часі КОРУПЦІЯ !!!

 • Ann V
  Ann V 25 днів тому

  Да ми 1000$ не можемо назбирати на землю, а вона пропонує щоб ми платили по 11000$ за сотку!? Де логіка

 • Mike K
  Mike K 25 днів тому

  Як це огидно дивитись ,як українська 'Скабаєва'-Мосійчук верещить на передачі 1+1.Ось що значить, коли ведучою є особа ,яка немає освіти журналіста -Мосійчук сама на 1+1заявила журналісту Іванову ,що вона не кінчала факжур. Вже мали ми генпрокурора- неука без юридичної освіти "синяка" Луценка і ось ще один неук-ведуча Мосійчук

 • Иван Иванович
  Иван Иванович 25 днів тому +1

  настолько эта политика достала вы понимаете что вы заебали

 • Aleksandr Metskanyuk
  Aleksandr Metskanyuk 25 днів тому

  Юля иди ты сколько тебе заплатили

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 25 днів тому

  Спочатку знищили самих активних Патріотів України на Майдані, Іловайську, Дебальцевому... а тепер взялися прихватизовувати Українську землю

 • Arthur Shtern
  Arthur Shtern 25 днів тому

  Продадут Америке и. Израилю если народ не встанет на защиту своей земле Украине конец

  • Холодний Яр
   Холодний Яр 25 днів тому

   вони далеко, головне не масковії-орді

 • Максим Шевченко
  Максим Шевченко 25 днів тому

  Хто це?

 • ONLINE fat babe fucked
  ONLINE fat babe fucked 25 днів тому

  Чесно кажучи, я трішки в шоці від міністра ... пане міністре, зрозуміло, що дуже напружене питання, але ж навіщо так себе вести ...ця істерика ні в які ворота ....Ви ж лице уряду....

 • Вероніка Бегуновська

  Мосийчук, не будь учительницей, не закрывай рот неугодным. Простите просто душа кричит. Такое впечатление, что,, они " пришли нас продать. Сорри

 • Anna Marchenko
  Anna Marchenko 25 днів тому

  Яяяяя

 • Ирина Купченко
  Ирина Купченко 25 днів тому

  НОРМАЛЬНО !!! " В КОГО НЕМАЄ ЗЕМЛІ ДОСІ ТО ВЖЕ І НЕ БУДЕ " ХТО ХИТРІШИЙ ТОЙ БАГАТШИЙ ,
  ОЦЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПО УКРАЇНСЬКИ !!!

 • Валентина Харчинская

  Мне почему-то этих фермеров вообще не жалко когда у них рейдеры отбирают землю.Слушаю внимательно и потом выясняется что они своим пайщикам платили копейки - 1.5 тыс.грн. поэтому никто не пришёл их защищать когда на них "наехали " А где платили реальную цену --там люди защитили своих арендаторов ! Какие ещё вопросы ?Особенно нагло ведут себя арендаторы покрупнее--бывшие председатели колхозов ! Ведь это они в основном и собирают паи.Ну ещё бы ! Они же при распаёвке ограбали своих бывших работников захапав всю технику а селянам оставив разваленные коровники свинарники и т.д.А также люди жаловались что выдавали такое зерно --что и куры не хотели клевать .Это без преувеличения--было бы смешно если бы не было так грустно....Сея из года в год подсолнечник эти хищники сделали из нашей земли цемент ! Земля испорчена ! И это без преувеличения .И они ещё внаглую приводят 100 доводов чтобы увеличить срок аренды . Вместо 5 лет -уже 10. И это не конец.А если проинспектировать и посмотреть до какой степени упала "родючесть земли " ?!Земля истощена ! Они сами уже без меры пользуются минеральными удобрениями.А как они землю затравливают ! По несколько раз один и тот же кусок земли травят а потом ещё и "урожай " собирают ! Воняет за много километров ! Когда же и кто с ними наконец разберётся ? Или только БОГ на том свете ?!Знаю многих механизаторов умерших от рака лёгких некурящих но работавших на новоиспечённых "хозяев земли " .

 • Альона Власюк
  Альона Власюк 25 днів тому

  Люди,що приватизувати 25 соток під забодову, влетіла на 12 тис.грн.КРУТО.
  При том що живу в селі,на богом забутій землі.Одне робоче місце,даже школу закрили.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 25 днів тому +2

  мародер-пєца і його кум юла, теж стануть хліборобами ?

 • Валентина Харчинская

  Лучше послушать реальных ферферов чем пустобрёху--Юльку с её тошнотворными нагнетающими эмоции "речами 2 Ну невозможно уже её слушать 1 Если что-то не сбрешет то сманипулирует ! Фу !11 Да как же она насточертела !!!Да что же ты не разу не гавкнула в то время когда эти "ваучеры " у людей поотбирали через различные "фонды ".?!Эта собака нагнетает эмоции она хочет вызвать бурление в народе .Я не верю ни в одно её "благое намерение " !!! "Попереджувалну акцию " собирается проводить ?! ВОТ ОНО !!! Получила задание !!!!....На этой животрепещущей теме можна же так наэлектризовать общество !!!!!!ОНА же будет """"главной защитницей нашего простого народа """.Люди не идите за ней брехухой и манипуляторшей-- 100 % проиграете !!!.

 • Aleksandr Dovzhenko
  Aleksandr Dovzhenko 26 днів тому

  Уроды вы говорите по какой цене будете забирать земли

 • Ihor Zbozhnyy
  Ihor Zbozhnyy 26 днів тому

  Ви хлопці молодці,вся Ваша розмова і всі Ваші дії тільки для Ахметових та іх же з ним. Ні слова про пересічних громадян. Ви проводите приклад Канада. В канаді вся земля належить "нєйтів" індіанам. Землю зкупили ще в 19 сторіччю і новим поколінням вже нічого не світить.

 • Victor Kuts
  Victor Kuts 26 днів тому

  Проститутка

 • eLephaNt1k
  eLephaNt1k 26 днів тому

  цирк. вопрос важный а гости превращают студию в цирк. оратор истеричка. как будто высеры скаебеевой смотрю.

 • вадим чевансков
  вадим чевансков 26 днів тому

  Дубинский красавчик.Есть много других проблем.Поставили клоуна и давай продадим ... Референдум 70% будут против.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому +1

  Краще б провели розслідування, як плокулол юла, кумець пєци-мародера, знищував докази по вбивству Майданіівців у центрі Києва

 • Oleg Makiychuk
  Oleg Makiychuk 26 днів тому +2

  Є в Тимошенко латифундисти, Івченко.

 • CAddY NaZ
  CAddY NaZ 26 днів тому +1

  .УКРАЇНЦІ всю свою історію завжди боролись за волю та вільно працювати на своїй землі, спочатку боролись з панами, потім з радянською владою і все безуспішно, тепер після невеликої паузи прийдеться воювати знову з панами.Повернимось знову до псевдо кріпатства.

 • Лариса Миколаївна
  Лариса Миколаївна 26 днів тому +4

  Юля брехуха , раніше казала що землю треба продавати поки ще олігархи не скупили нашару у селян , а тепер навпаки , що не можно продавати , сміх😂 Не має ні одного закону для людей , все для олігархів !! Люди мають мати право вільно розпоряджатися своєю власністю . Чому не можно міняти цільове призначення ???

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому

  Продаж ЗЕМЛІ - це МАЯЧНЯ. Фермер має бути не тільки "рулювати" трактором, а ЗНАТИ основи ЗЕМЛЕРОБСТВА(агротехніка вирощування сільгоспкультур). Тому КОЖНОГО покупця ЗЕМЛІ необхідно перевіряти на "професійну дієздатність ЗЕМЛЕРОБА!!! та ОБОВ'ЯЗКОВЕ проживання на селі, а НЕ в малих та великих містах, а на ЇХ ЗЕМЛІ працюватимуть БАТРАКИ.

 • Oleg Makiychuk
  Oleg Makiychuk 26 днів тому

  Тимофій Мілованов👍👍👍👍👍

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому

  Пані Наталіє. нащо Ви запрошуєте на свою програму ДИЛЕТАНТІВ, які ПРОЖИВАЮТЬ на асфальті, а ЗЕМЛЮ бачили по телевізору. ПАЦАНИ з уряду сидять з розумними пиками та не дають висловити своє бачення людей, які ПРАЦЮЮТЬ на ЗЕМЛІ.

 • Рамзес 777
  Рамзес 777 26 днів тому +1

  ЧОМУ ПОЗИКИ ПОВИННІ ВІДДАВАТИ ЗБІДНІЛИЙ НАРОД, КОЛИ ВЖЕ ЦЯ ГРА АБСУРДІВ ЗАКІНЧИТЬСЯ І НАРОД СКИНЕ ЗІ СВОІХ ПЛЕЧЕЙ, ЦЮ ПАРАЗИТАРНО БЕЗМОЗГЛУ ВЛАДУ , ЯКА ПРИХОДИТЬ ОДНА , ЗЛОДІЙСЬКА ДРУГА НЕКОМПЕТЕНТНА НІ НАЩО НЕ ГОДИТЬСЯ. ДЕ НАГРАБЛЕНІ ГРОШІ ПІНДОСІВ, З МИТНИЦІ, З БУРШТИНУ, ВІД ПАРАШИ ВКРАДЕНІ МІЛЛІАРДИ????, ЧОМУ ВЛАДА СПИТЬ.??? ТІЛЬКИ ,ДУЖЕ АКТИВНА ДО ДЕРЕБАНУ ЗЕМЛІ. НУ ХОЧ ОДНА НОРМАЛЬНА ПРОГРАМА МОЖЕ ВІДПОВІСТИ ДЛЯ ЧОГО НЕДОТОРКАНІСТЬ БУДЕ ЗНЯТА ПІСЛЯ ЗАКОНУ АЖ ЗА 4 МІСЯЦІ. ЦЕ ЩО БУЛО, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗЛОДІЯМ І ЧАС ДЛЯ ТОГО , ЩОБ ВТЕКТИ З ГРОШИМА??ОБЬЯСНІТЬ ЛЮДЯМ??СКІЛЬКИ ОДНІ ПІНДОСИ НАКРАЛИ, ДРУГІ ПРИЙШЛИ, ПОГРОЖУЮТЬ ПОСАДКАМИ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ ДАЮТЬ ЗЛОДІЯМ ВТЕКТИ З ПОГРАБОВАНИМ. СПЛИВАЄ , ЧАС, БРЕШУТЬ , ГОДУЮТЬ ЗАВТРАМИ, ДОВГИМИ РОЗСЛІДУВАННЯМИ, ВИПУСКАЮТЬ ПІД ЗАСТАВУ, ДАЛІ БРЕШУТЬ, А ПОТІМ ДЛЯ НАРОДУ , ТРЕБА ПЛАТИТИ БОРГИ МВФЕС, ЗАТЯГНІТЬ ПАСКИ, НАСТАНЕ ДЛЯ НАРОДУ ВАЖКИЙ ЧАС. ТА КОЛИ ЦЕЙ БАРДАК ЗАКІНЧИТЬСЯ.??? ДУМАЛИ ОСЬ ПРИЙШОВ ЧЕСНИЙ СЛУГА НАРОДУ. СКІЛЬКИ ВЖЕ МІСЯЦІВ ЦЯ СЛУГА , ЗЯКИМОСЬ ЄПОТАЖЕМ СУЄТОЮ, ПОЛОВИНА ЗЛОДЮГ ВЖЕ ВТЕКЛО З ГРІШМИ., МІЛІАРДАМИ СКІЛЬКИ ЩЕ МАЮТЬ ЗЛОДЮГИ ВИВЕЗТИ ДОБРА, І ПЕРЕВЕСТИ ГРОШЕЙ НА СВІЙ ДОБРОБУТ ЗА ГРАНИЦЮ. ПОРОХ ПЕРЕД ЗАХОПЛЕННЯМ ДОНЕЦЬКУ ВИВІВ ВІЙСЬКА, А ТУТ ОБЬЯВЛЕНИЙ ЗАКОН ПРО НЕДОТОРКАННІСТЬ АЖ ЧЕРЕЗ 4 МІСЯЦІ І ТО ІДУТЬ ЩЕ ЯКІСЬ РОЗБОРКИ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА НЬОГО ВІД СЛУГИ НАРОДУ ,40 ДЕПУТАТІВ , ЧИ НІ. А НА ХРЕНА ТАКІ СУКИ В МАСКАХ У СЛУЗІ Х**Й ЗНАЄ КОМУ. , А НЕ НАРОДУ. ГНАТИ СРАНИМ ВІНИКОМ ЗВІДТИ , НІЧОГО ПІНДОСАМ НАРОД МАЄ ПЛАТИТИ ГРОШІ НА ПЛАТНЮ ТА ІХ УТРИМАННЯ СИТИ БУНЬДЮКІВ. ПРОДАЛИСЯ??? НАРОД ЗАМУЧИВСЯ ЦИМИ ІГРАМИ В АБСУРД. НЕМАЄ ПОЛІТИЧНОІ ВОЛІ, ВСЕ ЗНОВУ СТАЄ ЗАВУАЛЬОВАНЕ. В ПІДЧИНЕНІ ТІНЬОВИХ ПАТРОНІВ. ТОМУ СААКАШВІЛІ І САКВАРЕЛІДЗЕ БЕ РОБОТИ.

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому +1

  Пан Ткачук правий.

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому +1

  Пані Юлю. ПІДТРИМУЮ. Але референдум МИ "програємо", тому - що БІЛЬШІСТЬ власників паїв проживають у містах України та навіть за кордоном.

 • Dress Cat
  Dress Cat 26 днів тому +1

  Словами туды-суды манипулируют и "воду варят". Задолбали со своими махинациями! Вы людям покажите исходя из простой логической цепочки:
  При любой продаже есть две стороны - продавец и покупатель. Продавец продаёт то, на что имеет право собственности и является ВЫГОДОПРИОБРЕТАТЕЛЕМ. В таком случае в первую очередь нужно выяснить тех, кто вправе продавать и получит от этой продажи выгоду. Где ответ на вопрос: Кто КОНКРЕТНО будет продавцами украинской земли, которая формально по Конституции принадлежит гипотетическим гражданам Украины?

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому +1

  Якщо фермери будуть мати по 5 гектарів, то в кожному населеному пункті НЕОБХІДНО створити Машинно - Тракторні Станції(як було при совку до 60-х років минулого сторіччя), які б НАДАВАЛИ в Оренду свою техніку, для того, щоб він обробив СВОЮ ЗЕМЛЮ. Тому - що, НЕРЕАЛЬНО за рахунок коштів, які отримає фермер за рахунок продажу сільськогосподарської продукції, отриманої з 5 гектарів ЗЕМЛІ ПРИДБАТИ НАБІР сільськогосподарської техніки, для здійснення ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ вирощення сільгосппродукції. Та й не доцільно тримати в "кожному дворі села" такий НАБІР ТЕХНІКИ: Трактор, комбайн, подрібнювач рослинних залишків після жнив, перед основним обробітком грунту, гноєрозкидач, плуг, дискова борона, культиватор для суцільного обробітку грунту, сівалку зернову для зернових - колосових, сівалку для сівби просапних культур, культиватор для обробки просапних культур, обприскувач, для внесення рідких комплексних добрив та для обробки посівів пестицидами, косарку, машину для додаткової очистки зерна, сушарку, для досушування зібраного врожаю, в разі його перевищеної нормативами вологості, автомобіль для перевезення врожаю та інших вантажів, ваги автомобільні(30-ти тонні). Хто бажає, підрахуйте, скільки коштів НЕОБХІДНО, щоб закупити отакого НАБОРУ. Окрім того НЕОБХІДНО в селах влаштувати заправку ПЗС та мастилами.

 • Tasha Tashovna
  Tasha Tashovna 26 днів тому +7

  Согласна с Тимошенко на все 100%. дело говорит!

  • Олег Кирилюк
   Олег Кирилюк 19 днів тому +1

   Семья Тимошенко активно инвестировала в процесс консолидации украинской земли. В частности, в 2011 г. Евгения получила "предложение по земельному проекту", в котором шла речь об услугах юристов для централизованной скупки прав аренды паев на украинскую землю. Что ж, остается надеяться, что Юлия Владимировна, так яростно выступающая против продажи земли иностранцам, не обидит себя, любимую. Компания "Agicole" планировала консолидировать порядка 30,000 га земли в 5 областях Украины в течение 6 недель.

 • Слава Семенов
  Слава Семенов 26 днів тому

  Тимошенко несет уйюню, ни одного слова в тему, ни одного предложения, 20 лет одно и тоже, бараны 77% клацают "за", что за народ тупоголовый.

 • Игорь Сапегин
  Игорь Сапегин 26 днів тому

  ЕБАНЫЕ ФРМЕРЫ ИМ БАБЛО ЗАКАЛАЧИВАТЬ ЛЮДИ ОДУМАЙТЕСЬ ЯБЛОЧКО ЧЕРВЯЧКА НЕМА КУПЫЛА КУРКУ СОБАКА НЕ ХОЧЕ ИСТЫ КУПЫЛА КУСОК СВЫНИ СМЕРДЫТЬ НА БАРАБОЛЮ ВЖЕ ЖУКЫ НЕ ЛИЗУТЬ НЕ СТОИТЬ КРОЛИ ЩЕ НЕ РОДЫЛЫСЬ ВЖЕ ЗДОХЛЫ И ТАК ДАЛИ

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому

  За "конфлікт" він правий, протирічачи сам собі. В цьому "конфлікті" переможцем будуть ті, ХТО привезе в село ДЕКІЛЬКА КЛУНКІВ грошей.

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому

  Милованов. А ти "розумнику" уявляєш, яку кількість СЬОГОДНІШНІХ землевиробників ВИ РОЗОРИТЕ?

 • Игорь Сапегин
  Игорь Сапегин 26 днів тому +1

  Не слушшате брред потом леса реки озера будут чясными потом скажут это все Украинсая земля пошли вы на они ее распродали уже часные угодья у меня слов нет грех будьте вы прокляты и все ваши семьи

 • Mykola Mynka
  Mykola Mynka 26 днів тому +1

  Міністр - МРІЙНИК. Він(вони) не уявляють, в яку халепу вони ВЛЯПАЮТЬСЯ та якого рівня ДЕСТАБІЛІЗАЦІЮ в Державі ВОНИ створять продажем ЗЕМЛІ. В кожному селі повинен бути ВЗВОД поліції, який буде забезпечувати ЗАХИСТ малих землевласників(фермерів) від РЕЙДЕРСЬКИХ захоплень їх господарств.

 • МЕGANYSH ТОР VIDEOS
  МЕGANYSH ТОР VIDEOS 26 днів тому

  Хуйню заряжают людям.у меня мать не может землю приватизировать на которой стоит дом еще ее родителей уже 60 лет.о чем вы.приходится налог платить

 • Игорь Сапегин
  Игорь Сапегин 26 днів тому

  Я Даже не охтник прийдется куупить левое ружье лучше автомат выстреливай угодников КИЕВ У ВАС УЖЕ НА БЕРЕГ НЕ ЗАДЕШ ДА ЧИ РЕСТОРАНЫ СЛОВ НЕТ ВЫ ЕБНУЛИСЬ